Integrated Solutions wspólnie z Cisco wprowadziło na polski rynek pierwsze korporacyjne rozwiązanie Unified Communication z chmury – UCaaS .

Oficjalna premiera platformy ujednoliconej komunikacji odbyła się 17 kwietnia, podczas konferencji prasowej. Jednak klienci, który skorzystali z naszego zaproszenia poznali UCaaS już dzień wcześniej – podczas pierwszego ze spotkań w specjalnym busie.

Do prezentacji tak innowacyjnego produktu jak UCaaS nie mogliśmy wykorzystać standardowych sposobów komunikacji – sięgnęliśmy zatem po innowacyjne i jednocześnie mobilne rozwiązanie – Cisco Bus, którym pojechaliśmy do naszych klientów.

Dzięki mobilności zestawu demonstracyjnego mogliśmy dotrzeć do ponad 100 naszych największych klientów. Naszą podróż zaczęliśmy w Gdańsku, następnie odwiedziliśmy Warszawę, Kraków, Wrocław, oraz na koniec – Poznań.

Połączenie zalet chmury – jej elastyczności funkcjonalnej i kosztowej wraz z praktycznymi pokazami systemu sprawiły, że stała się ona dużo bliższa naszym klientom. UCaaS wzbudziło szczególne zainteresowanie osób z działów IT, które wreszcie doczekały się praktycznego rozwiązania w miejsce dotychczasowych sloganów marketingowych.

Demo Bus zrobił duże wrażenie na klientach, którzy mogli w praktyce zobaczyć i przetestować zalety systemów ujednoliconej komunikacji – zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z naszego roadshow i zadawania pytań odnośnie oferty UCaaS-a.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn