Dokładnie cztery lata zajęło nam osiągnięcie czwartej pozycji w rankingu dostawców usług cloud w Polsce. W cztery lata staliśmy się 35. firmą IT w Polsce i zwiększyliśmy swój przychód o ponad 400 proc. Czwórka to nasza szczęśliwa liczba.

Przełom czerwca i lipca to czas nie tylko gorących temperatur, ale również gorących podsumowań polskiej branży IT. Właśnie ukazały się dwa najbardziej pożądane raporty rynkowe – Computerworld Top 200 i ITwiz Best 100. W zestawieniach największych graczy IT, Integrated Solutions uplasował się na 35. i 41. pozycji, odnotowując 42 proc. wzrost przychodów względem ubiegłego roku.

Na tle konkurencji bardzo dobrze radzimy sobie także w segmencie usług cloud. Tutaj według Itwiz Best 100 uzyskaliśmy 4. miejsce, a 9. w zestawieniu Top 200. Depczemy po piętach także czołowym dostawcom usług IT dla sektora publicznego. Takie kontrakty, jak choćby ostatnio wygrany  przetarg na budowę systemu innowacyjnej edukacji w kujawsko-pomorskim za ok. 27 mln zł czy projekt za ponad 100 mln zł na stworzenie m.in. platformy biomedycznej we Wrocławiu, przynoszą wymierne rezultaty. Tegoroczny Computerworld Top 200 zamykamy z awansem o 25 oczek, plasując się na 18. pozycji w rankingu.

A co w najbliższym czasie? Polecamy wywiad z Leszkiem Hołdą o planach na dalszy rozwój Integrated Solutions.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn