Integrated Solutions dołączył do prestiżowego grona Partnerów Licensing Solution Providers (LSP) firmy Microsoft. Autoryzacja LSP – dawniej Large Account Reseller (LAR) – pozwala partnerom na dostarczanie w ramach obsługi największych klientów licencji na oprogramowanie Microsoft oraz – co za tym idzie – świadczenia usług wdrożeniowych i wsparcia IT. Dotychczas w Polsce autoryzację LSP miało 12 wiodących firm rynku IT.

Przynależność Integrated Solutions do Licensing Solution Providers doskonale uzupełnia tzw. umowę syndykacyjną pomiędzy Orange i Microsoft. Dla naszych klientów oznacza to unikatową na rynku sytuację, w której u jednego dostawcy mogą nabyć licencje w dowolnie wybranym modelu licencyjnym i dodatkowo uzupełnić je o usługi operatorskie od Orange – mówi Marcin Sokołowski, Dyrektor Marketingu Integrated Solutions, odpowiedzialny za proces autoryzacji.

Bardzo cieszymy się, że firma Integrated Solutions dołączyła do elitarnego grona Partnerów Licensing Solution Providers. Jest to także potwierdzenie, że organizacja ta gwarantuje wysokie kwalifikacje i kompetencje. Dzięki tej współpracy, klienci IS uzyskają dostęp do jeszcze szerszego portfolio produktów i usług chmurowych Microsoft – powiedział Przemysław Szuder, dyrektor działu Small & Medium Business Solutions and Partners z polskiego oddziału Microsoft.

W ramach autoryzacji LSP, IS dysponuje prawami sprzedaży licencji programów (EA) Enterprise Agreement, oraz (MPSA) Microsoft Products and Services Agreement.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn